Морскую Живность Покупают Тут

RSS лента

Олег Демчук

Нано-риф з Індо-пацифіки - ранок після заселення ЧМ живності

Оценить эту запись
Сьогодні зранку витягнув з банки трупик собачки-павліна, і частину карапаксу палемона після линьки. Інші дві собачки, усі креветоси ти клібанарії чухають себе добре.

Ввечері порався в аквасі. Задав перцю айптазіям. Одна виросла на нижньому камені дебелою - десь близько 1,5 см в діаметрі по щупальцям ( чи вона могла вночі пожалити собачку насмерть, цікаво)...
Також дійшли руки примостити на свої місця ксюху. Здоровезний кущ-колонія, який презентував Андрюха, кілька днів назад сам по собі розділився - менша частина з двох невеличких поліпчиків залишилась на камені, а один дебелий розгалужений поліп відвалився від каменю і совався течією по піску. Камінчик приклеїв до нижнього каміння, а вільний поліп пришпандьолив голкою до каменя на задньому фоні, нехай приростає.
Коли чистив скло акви від наростів, то зняв кришку і тимчасово примостив для освітлення навісну ЛЕД-лампу з білими діодами. Мама рідна - яке каміння виявилось зарослим зеленими водоростями!... Все вільне місце на камінні від Діми, не зайняте кароліною, виявилось зеленим. Гадаю, раки і собачки тепер не пропадуть з голоду! Також біля скла під суто білими діодами помітні колонії зелених водоростей в товщі піску. А от під ЛЕДами світильника аквасу камінчики виглядають досить пристойно, і колонії водоростей в піску мають бліжно-жовтий вигляд.

Отправить "Нано-риф з Індо-пацифіки - ранок після заселення ЧМ живності" в Digg Отправить "Нано-риф з Індо-пацифіки - ранок після заселення ЧМ живності" в del.icio.us Отправить "Нано-риф з Індо-пацифіки - ранок після заселення ЧМ живності" в StumbleUpon Отправить "Нано-риф з Індо-пацифіки - ранок після заселення ЧМ живності" в Google

Обновлено 09.09.2013 в 11:01 Олег Демчук

Метки: Нет Добавить / редактировать метки
Категории
Без категории

Комментарии